ثبت نام وبینار (برگزار شد)

وبینار استارت یک استارتاپ و بررسی نیازمندی های آن، یک نیاز برای حضور کسب و کارها در بازار پر رقابت امروزی است. باید نیازها را دانست و آگاهانه عمل کرد.برای عضویت در گروه حمایتی واتس اپ، میتونید با شماره 09910114033 در  واتس اپ در ارتباط باشید.

 درباره وبینار نیازمندی های استارتاپ موفق

آیا میدونید چرا بیش از 80 درصد کسب و کار ها تا قبل از 5 سال، با شکست مواجه میشوند و کسب و کار خود را تعطیل می کنند؟؟؟ مشکلاتی بر سر راه تمام استارتاپ ها است که بسیاری از آن ها مشترکا برای همه ایجاد میشود. مشکلاتی از قبیل مدیریت یا رهبری، میزان بودجه و شیوه تقسیم بندی آن، جذب مخاطب و تشکیل قبیله مشتریان، جذب همکار صالح و حرفه ای و تلاش برای موفقیت، پشتیبانی مشتریان و در نهابت سوددهی  قابل قبول برای ادامه مسیر استارتاپ.مواردی که گفته شد همه مورد توجه قرار می گیرد تا از شکست جلوگیری کنیم. در این میان میتوان از شتاب دهنده ها نام برد که با شرایط مختلفی می توان با آن ها همکاری کرد.چطور بفروشیم

مدرسین وبینار

امید رجبی

این رویداد برای چه کسانی مناسب است؟

تمام کسانی که نیاز به راه اندازی یک کسب و کار جدید و مرتبط با استارتاپ ها را راه اندازی کنند.برای پشتیبانی و سوالات خود می توانید داخل واتس اپ با شماره 09910114033 در ارتباط باشید و اگر در گروه واتس اپی پشتیبانی عضو نیستید، با این شماره در ارتباط باشید تا عضو شوید و سوالات خود را مطرح کنید.

برگزاری این وبینار با همراهی شبکه توسعه کسب و کار لوزی می‌باشد

لوزی

ما همراه شما هستیم تا کسب و کار شما را راه اندازی کنیم و آن را به رونق برسانیم. بخشی از کسب و کار در فضای مجازی کاملا در حوزه کسب و کارهای خدماتی قرار می گیرد که سخت ترین نوع بازاریابی را دارد. اما اصلا جای نگرانی نیست و ما به صورت تمام وقت همراه شما هستیم و پشتیبانی کسب و کار شما را انجام می دهیم.

رسالت ما در این برنامه های آموزشی، فقط همراهی شما برای راه اندازی جریان درآمدی شماست.