استارتاپ

ثبت نام وبینار

وبینار استارت یک استارتاپ و بررسی نیازمندی های آن، یک نیاز برای حضور کسب و کارها در بازار پر رقابت امروزی است. باید نیازها را دانست و آگاهانه عمل کرد.برای عضویت در گروه حمایتی واتس اپ، میتونید با شماره 09910114033 در  واتس اپ در ارتباط باشید.

ثبت نام نیازمندی های استارتاپ
 
 

 درباره وبینار نیازمندی های استارتاپ موفق

آیا میدونید چرا بیش از 80 درصد کسب و کار ها تا قبل از 5 سال، با شکست مواجه میشوند و کسب و کار خود را تعطیل می کنند؟؟؟ مشکلاتی بر سر راه تمام استارتاپ ها است که بسیاری از آن ها مشترکا برای همه ایجاد میشود. مشکلاتی از قبیل مدیریت یا رهبری، میزان بودجه و شیوه تقسیم بندی آن، جذب مخاطب و تشکیل قبیله مشتریان، جذب همکار صالح و حرفه ای و تلاش برای موفقیت، پشتیبانی مشتریان و در نهابت سوددهی  قابل قبول برای ادامه مسیر استارتاپ.

مواردی که گفته شد همه مورد توجه قرار می گیرد تا از شکست جلوگیری کنیم. در این میان میتوان از شتاب دهنده ها نام برد که با شرایط مختلفی می توان با آن ها همکاری کرد.

چطور بفروشیم

مدرسین وبینار

امید رجبی

این رویداد برای چه کسانی مناسب است؟

تمام کسانی که نیاز به راه اندازی یک کسب و کار جدید و مرتبط با استارتاپ ها را راه اندازی کنند.برای پشتیبانی و سوالات خود می توانید داخل واتس اپ با شماره 09910114033 در ارتباط باشید و اگر در گروه واتس اپی پشتیبانی عضو نیستید، با این شماره در ارتباط باشید تا عضو شوید و سوالات خود را مطرح کنید.

برگزاری این وبینار با همراهی گروه نرم افزاری هایکدز می‌باشد

هایکدز

گروه نرم افزاری هایکدز متخصص در امور طراحی سایت و کدنویسی تحت وب است و به صورت حرفه ای و کاملا اختصاصی برای بسیاری از کسب و کارهای فضای مجازی ، برنامه های تحت وب و پلاگین های حرفه ای طراحی میکنه و این موضوع باعث شاخص شدن تیم حرفه ای شده. البته با این خلاصه سازی فرایندهای کسب و کار، باعث صرفه جویی میلیون ها تومان هزینه برای کسب و کارهای مختلف شدخه و ثابت کردن که اتوماسیون سازی فرایندها، یکی از بهترین تصمیماتی هستش که یک کسب و کار میتونه بگیره و منابع خودش رو کنترل کنه.