چطور بفروشیم

ثبت نام وبینار

وبینار چطور بفروشیم برگزار شد و شما می توانید در ادامه، ویدیو محتوای این وبینار را به صورت کامل مشاهده کنید.

برای عضویت در گروه حمایتی واتس اپ، میتونید با شماره 09910114033 در  واتس اپ در ارتباط باشید.

مشاهده وبینار دیجیتال مارکتینگ

 درباره وبینار چطور بفروشیم بیشتر بدونیم

در این رویداد آموزشی، شما فرامیگیرد که مهارت های فروش کدام اند، چطور می توانید نقش یک فروشنده موفق را بازی کنید و با انواع تیپ شخصیتی مشتری برخورد کنید ، روانشناسی فروش را یاد خواهید گرفت و برای هر نوع مشتری یک متد منحصر بفرد را پیاده سازی می کنید .این رویداد در روز پنجشنبه 20 خرداد ماه 1400 به صورت آنلاین برگزار می‌شود و شما کافی است پس از ثبت نام، در روز و ساعت مشخص شده وارد لینک جلسه شوید و نیاز به نصب هیچ برنامه یا مورد اضافی ندارید.

خلاصه مطالبی که در وبینار مطرح می‌شه:

  • مهارت های یک فروشنده موفق
  • مهارت شکست ناپذیر بودن و تسلیم نشدن
  • شناسایی انواع تیپ شخصیتی
  • مشتری ها از چه چیزهایی خوششان می آید
  • مهارت داشتن یک فروشگاه
  • چیدمان محصولات
  • نقش خدمات پس از فروش
  • پتانسیل وبسایت  برای فروش خارج از زمان و مکان
  • مسیر بازاریابی دیجیتال
  • و…

چطور بفروشیم

این رویداد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما فروشنده هستید و هر روز با این موضوع دست و پنجه نرم می کنید، یا این که مطابق وبینار قبلی یک کسب و کار جدید راه اندازی کرده اید، به هر دلیلی با فروش و عمل فروختن ارتباط دارید حتی در اینستاگرام، این وبینار برای شما بسیار کاربردی است.برای پشتیبانی و سوالات خود می توانید داخل واتس اپ با شماره 09910114033 در ارتباط باشید و اگر در گروه واتس اپی پشتیبانی عضو نیستید، با این شماره در ارتباط باشید تا عضو شوید و سوالات خود را مطرح کنید.

مشاهده وبینار قبلی (شروع یک کسب و کار)

برگزاری این وبینار با همراهی گروه نرم افزاری هایکدز می‌باشد

برگزاری وبینار مهارت فروش

با همکاری گروه نرم افزاری هایکدز در روز پنجشنبه 20 خرداد ماه 1400 ساعت 10 صبح برگزار می شود. این رویداد، دومین رویداد رسمی سال 1400 از سلسله وبینارهای آموزشی برای کسب و کار و توسعه شغلی از شبکه توسعه کسب و کار لوزی است که با هدف معرفی مهارت های فروش و فروشندگی است که با همراهی شما، به انجام خواهد رسید. این رویداد در فضای مجازی است که به صورت رایگان برگزار می شود و شما برای شرکت در وبینارهای بعدی، می توانید از همین حالا ثبت نام کنید.

ما همراه شما هستیم تا کسب و کار شما را راه اندازی کنیم و آن را به رونق برسانیم. بخشی از کسب و کار در فضای مجازی کاملا در حوزه کسب و کارهای خدماتی قرار می گیرد که سخت ترین نوع بازاریابی را دارد. اما اصلا جای نگرانی نیست و ما به صورت تمام وقت همراه شما هستیم و پشتیبانی کسب و کار شما را انجام می دهیم.

رسالت ما در این برنامه های آموزشی، فقط همراهی شما برای راه اندازی جریان درآمدی شماست.

ثبت نام رایگان در وبینار

هایکدز

گروه نرم افزاری هایکدز متخصص در امور طراحی سایت و کدنویسی تحت وب است و به صورت حرفه ای و کاملا اختصاصی برای بسیاری از کسب و کارهای فضای مجازی ، برنامه های تحت وب و پلاگین های حرفه ای طراحی میکنه و این موضوع باعث شاخص شدن تیم حرفه ای شده. البته با این خلاصه سازی فرایندهای کسب و کار، باعث صرفه جویی میلیون ها تومان هزینه برای کسب و کارهای مختلف شدخه و ثابت کردن که اتوماسیون سازی فرایندها، یکی از بهترین تصمیماتی هستش که یک کسب و کار میتونه بگیره و منابع خودش رو کنترل کنه.

خلاصه ای از مطالب:

چطور یک فروشنده خوب باشیم؟

حقوق مشتری چیست؟

ویژگی های یک فروشنده حرفه ای

ظاهر دیداری و رفتاری و دانشی یک فروشنده

محیط واحد فروش (physical evidence )

استفاده از پتانسیل های فضای مجازی

راه های درست و غلط فروشندگی

جهت مشاهده اطلاعات وبینار دیجیتال مارکتینگ که در روز پنجشنبه مورخ 17 تیر ماه ساعت 19 برگزار شد، بر روی کلید زیر کلیک کنید.

مشاهده وبینار