فروشگاه اینترنتی

توضیحات وبینار

وبینار رایگان آموزشی افزایش به مشتریان و بازارهای بیشتر در فضای مجازی برای افزایش فروش. در این وبینار به صورت اختصاصی به ترفندهای فروشگاه اینترنتی و ابزارهای کاربردی خواهیم پرداخت تاریخ برگزاری وبینار جمعه 18 تیر ساعت 19 خواهد بود.


فرم ثبت نام وبینار

برگزار شد.

 درباره وبینار فروشگاه اینترنتی

اینترنت یعنی دنیای فردا در کسب و کار و داشتن یک فروشگاه اینترنتی معتبر یعنی وجود یک شعبه از فروشگاه شما در دست هر یک از شهروندان. با توجه به این موضوع که با داشتن فروشگاه اینترنتی، بدون محدودیت زمانی در هر ساعت از شبانه روز می توانید بفروشید و بدون محدودیت مکانی، در هرجای ایران و حتی دنیا قابلیت پرزنت و فروش دارید، باید توانایی های لازم جهت راه اندازی یک فروشگاه را کسب کنید و از پتانسیل های این بخش به خوبی اگاه باشید.ما در این وبینار، این توانایی را برای شما ایجاد می کنیم  تا با چشمی باز، متناسب با کسب و کار خود ، فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کنید.

خلاصه مطالبی که در وبینار مطرح می‌شه:

  • تعریف فروشگاه اینترنتی واقعی
  • بخش های لازم برای هر فروشگاه
  • پتانسیل های فضای مجازی برای فروش
  • ویژگی های فروشگاه استاندارد
  • چطور بدترین فروشگاه آنلاین باشیم
  • چطور مشتریان خود را آزار دهیم
  • چطور بفروشیم

این رویداد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید فروش خود ار از طریق یک بازاریابی درست افزایش دهید و فروشنده هستید و هر روز با این موضوع دست و پنجه نرم می کنید، یا این که مطابق وبینار قبلی یک کسب و کار جدید راه اندازی کرده اید، به هر دلیلی با فروش و عمل فروختن ارتباط دارید و میخواهید به مشتریان بیشتر و بازارهای بیشتر دست پیدا کنید، حتی در اینستاگرام، این وبینار برای شما بسیار کاربردی است.برای پشتیبانی و سوالات خود می توانید داخل واتس اپ با شماره 09910114033 در ارتباط باشید و اگر در گروه واتس اپی پشتیبانی عضو نیستید، با این شماره در ارتباط باشید تا عضو شوید و سوالات خود را مطرح کنید.

سخنرانان این وبینار

سید علی خانیان

مهندس سید علی خانیان
مشاور کسب و کار اینترنتی

امید رجبی

امید رجبی
مشاور بازاریابی مشاغل

مشاهده وبینار قبلی ( فروش حرفه ای)

برگزاری این وبینار با همراهی  گروه هایکدز می‌باشد

برگزاری وبینار فروشگاه اینترنتی

با همکاری گروه نرم افزاری هایکدز در روز جمعه 18 تیر ماه 1400 ساعت 19برگزار می شود. این رویداد، چهارمین رویداد رسمی سال 1400 از سلسله وبینارهای آموزشی برای کسب و کار و توسعه شغلی از شبکه توسعه کسب و کار لوزی است که با هدف معرفی فرایندها و ابزارهای بازاریابی در فضای دیجیتال  است که با همراهی شما، به انجام خواهد رسید. این رویداد در فضای مجازی است که به صورت رایگان برگزار می شود و شما برای شرکت در وبینارهای بعدی، می توانید از همین حالا ثبت نام کنید.

ما همراه شما هستیم تا کسب و کار شما را راه اندازی کنیم و آن را به رونق برسانیم. بخشی از کسب و کار در فضای مجازی کاملا در حوزه کسب و کارهای خدماتی قرار می گیرد که سخت ترین نوع بازاریابی را دارد. اما اصلا جای نگرانی نیست و ما به صورت تمام وقت همراه شما هستیم و پشتیبانی کسب و کار شما را انجام می دهیم.

رسالت ما در این برنامه های آموزشی، فقط همراهی شما برای راه اندازی جریان درآمدی شماست.

ثبت نام رایگان در وبینار

بخش اول وبینار

بخش دوم وبینار