دیجیتال مارکتینگ

توضیحات وبینار

وبینار رایگان آموزشی افزایش مهارت های بازاریابی در فضای مجازی برای افزایش فروش. در این وبینار به صورت اختصاصی به ترفندهای دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای کاربردی خواهیم پرداخت تاریخ برگزاری وبینار پنج شنبه 17 تیر ساعت 19 خواهد بود.


فرم ثبت نام وبینار

برگزار شد.

 درباره وبینار دیجیتال مارکتینگ

امروزه داشتن مهارت های بازاریابی برای هر کسب و کاری از مهم ترین مواردی است که بقای آن کسب و کار را تضمین می کند. فضای دیجیتال آینده کسب و کار هاست که میتوان از طریق آن بدون محدودیت زمانی و مکانی، به مشتری های بیشتر و بازارهای بیشتر دست پیدا کرد. پایه اصلی فروش بیشتر و درآمد بیشتر از طریق فضای مجازی، داشتن آشنایی با دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال است و تضمین آن، مهارت در استفاده از ابزارها و دیتای آن هاست.در این وبینار، با انواع ابزارهای دیجیتال مارکتینگ و شیوه کار با آن ها را آشنا خواهید شد.

خلاصه مطالبی که در وبینار مطرح می‌شه:

  • معرفی دیجیتال مارکتینگ
  • معرفی ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
  • کار با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
  • کنترل سئو و برنامه ریزی آن
  • فرایند ایمیل مارکتینگ و بازگشت سرمایه
  • تبلیغات کلیکی یا PPC
  • آنالیز و تحلیل داده حاصل از کمپین ها
  • تبلیغات در شبکه های اجتماعی
  • اینفلوئنسر مارکتینگ
  • چطور بفروشیم

این رویداد برای چه کسانی مناسب است؟

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و میخواهید فروش خود ار از طریق یک بازاریابی درست افزایش دهید و فروشنده هستید و هر روز با این موضوع دست و پنجه نرم می کنید، یا این که مطابق وبینار قبلی یک کسب و کار جدید راه اندازی کرده اید، به هر دلیلی با فروش و عمل فروختن ارتباط دارید حتی در اینستاگرام، این وبینار برای شما بسیار کاربردی است.برای پشتیبانی و سوالات خود می توانید داخل واتس اپ با شماره 09910114033 در ارتباط باشید و اگر در گروه واتس اپی پشتیبانی عضو نیستید، با این شماره در ارتباط باشید تا عضو شوید و سوالات خود را مطرح کنید.

سخنرانان این وبینار

سید علی خانیان

مهندس سید علی خانیان
مشاور کسب و کار اینترنتی

امید رجبی

امید رجبی
مشاور بازاریابی مشاغل

مشاهده وبینار قبلی ( فروش حرفه ای)

برگزاری این وبینار با همراهی  گروه هایکدز می‌باشد

برگزاری وبینار دیجیتال مارکتینگ

با همکاری گروه نرم افزاری هایکدز در روز پنجشنبه 17 تیر ماه 1400 ساعت 19برگزار می شود. این رویداد، سومین رویداد رسمی سال 1400 از سلسله وبینارهای آموزشی برای کسب و کار و توسعه شغلی از شبکه توسعه کسب و کار لوزی است که با هدف معرفی فرایندها و ابزارهای بازاریابی در فضای دیجیتال  است که با همراهی شما، به انجام خواهد رسید. این رویداد در فضای مجازی است که به صورت رایگان برگزار می شود و شما برای شرکت در وبینارهای بعدی، می توانید از همین حالا ثبت نام کنید.

ما همراه شما هستیم تا کسب و کار شما را راه اندازی کنیم و آن را به رونق برسانیم. بخشی از کسب و کار در فضای مجازی کاملا در حوزه کسب و کارهای خدماتی قرار می گیرد که سخت ترین نوع بازاریابی را دارد. اما اصلا جای نگرانی نیست و ما به صورت تمام وقت همراه شما هستیم و پشتیبانی کسب و کار شما را انجام می دهیم.

رسالت ما در این برنامه های آموزشی، فقط همراهی شما برای راه اندازی جریان درآمدی شماست.

ثبت نام رایگان در وبینار

فایل ویدیویی وبینار


جهت مشاهده ویدیو وبینار صفر تا 100 فروشگاه اینترنتی، کلیک کنید