محتوا به جای شما پرزنت خواهد کرد - شبکه توسعه کسب و کار لوزی - بازاریابی محتوا

محتوا به جای شما پرزنت خواهد کرد

بازاریابی محتوا

حتما بارها و بارها شنیده اید که می گویند محتوا پادشاه است و پادشاهی می کند. واقعا همین طور است و اما چرا چنین حرفی را می زنند؟

محتوا دارای انواع مختلفی است از جمله مقالات نوشتاری، تصویر عکاسی شده یا طراحی شده، ویدیو، تیزر تبلیغاتی، اینفوگرافی، بنر، بروشور و… و شیوه های مختلف تولید محتوا هم وجود دارد ( که برای دسترسی به آن، میتوانید اینجا کلیک کنید ) اما مهم ترین موضوع در تولید محتوا در بازاریابی دیجیتال، این است که هر محتوا به جای شما صحبت می کند، به جای شما معرفی می کند ( کالا یا خدمات شما و یا توضیحات محصول) و به جای شما میفروشد.

فقط کافی است محتوای استاندارد لازم را بر روی اصولی که به شما آموزش داده می شود، تولید کنید. سپس می توانید نتیجه شگفت انگیز آن را ببینید.

محتوا به جای شما پاسخ مشتری را می دهد و شما در آن واحد هم در زمان صرفه جویی می کنید و هم در هزینه.
به این صورت که یک بار محتوای لازم درباره یک موضوع خاص تولید می کنید، و پس از آن هر بار که یک مشتری به چنین اطلاعاتی نیاز داشته باشد، آدرس دسترسی به محتوای تولید شده را به او میدهید و مشتری پاسخ خود را دریافت می کند.

بازاریابی محتوا

این به معنی رها شدن مشتری نیست.

بلکه مشتری شما به شیوه ای راحت تر به اطلاعات با کیفیت لازم دسترسی پیدا می کنند و بعد با پیگیری مجدد شما یا درخواست خودشان، به شما می پیوندند. اما کاربرد دیگر محتوا در بازاریابی دیجیتال، در قبال جستوجوی مشتری است. به این صورت که مشتری با جستوجو در اینترنت، به محتوای شما میرسند و از محتوای شما، به شما دسترسی پیدا خواهند کرد. و این یعنی شیوه صحیح بازاریابی و فروش در مدل دیجیتال مارکتینگ کسب و کار شما که به سئو شهرت دارد.

جهت مشاهده خدمات بازاریابی دیجیتال، کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *