داستان لوزی

داستان لوزی از 4 ضلع شکل هندسی آن شروع شد. 4 ضلعی که شامل تولید کننده، مصرف کننده، تامین کننده و ارتباطات است. قطرهای این لوزی را اگر رسم کنیم، به اصلی ترین عنوان این مجموعه خواهیم رسید:

مدیریت

مدیریت در سطوح مختلف ارشد، میانی و عملیاتی که همگی در هر سطحی و هر بخشی، دست به دست هم میدهند تا کالا یا خدماتی که ارائه می شود، بتواند به بهترین شیوه بازدهی لازم را داشته باشد. تخصص هایی که در شبکه توسعه کسب و کار لوزی جمع شده اند، به شما کمک می کنند بازارهای خودتان را مدیریت کنید و بهترین بخش بندی، جایگاه یابی و هدف گذاری را داشته باشید. تخصص هایی چون مدیریت بازاریابی، مدیریت کسب و کار، چیدمان استراتژی، دیجیتال مارکتینگ و…

ما استارت اینکار رو زدیم

تمامی همکاران ما در شبکه کسب و کار، دارای تحصیلات آکادمی مرتبط هستند و همواره تلاش کرده اند تا از تخصص خود در رشد کسب و کارها بهره ببرند و در نهایت نتیجه را به چشم خود ملاحظه کنند. با توجه به تاثیراتی که محیط خارجی بر هر کسب و کاری دارد نظیر وجود و یا عدم وجود ثبات اقتصادی، کنترل های زیست محیطی، قوانین کشوری و یا بین المللی و سایر عوامل محیط خارجی که تقریبا از کنترل تمامی ما خارج است، ممکن است هر کسب و کاری را از پا درآورد.

همکاران لوزی با توجه به سابقه فعالیت در بازارهای مورد تخصص خودشان و همکاری با شرکت ها و کسب و کارهای مختلف، با تمامی این محدودیت ها آشنا هستند و همواره سعی می کنند تا با کنترل محیط داخلی هر کسب و کار، اعم از توانایی ها ، نقاط قوت و فرصت ها، بر قدرت آن مجموعه بیافزایند و تاثیرات خارجی را به حداقل ممکن برسانند.

تجربه یا آکادمیک

مدیریت یک فعالیت سودآور به هیچ عنوان مشابه 10 سال گذشته امکان پذیر نیست. همواره به روز رسانی این توانایی، باعث رشد و سودآوری چند برابری می شود. دانش آکادمیک انواع علوم مدیریت به همراه تجربه همکاران ما، نتیایجی را رقم زده است که قابل توجه است و بخشی از این تجربه ها در اختیار صاحبان کسب و کار قرار گرفته است.

به لوزی بپیوندید

اگر در زمینه فعالیت شبکه توسعه کسب و کار لوزی، تجربه دارید و یا تخصص های لازم را کسب کردید، جای شما در بین همکاران ما خالی است. پس لطفا فرم همکاری را تکمیل کنید و اجازه بدهید تا با شما بیشتر آشنا بشیم.

فرم همکاری